Fuar Taşımacılığı

Fuarınızın taşınmaya ihtiyacı mı var? BAYOĞLU Nakliyat, sizlere fuar taşımacılığını sağlamak için burada yer alıyor. Fuar alanınızı en güvenli ve en kusursuz bir şekilde taşıyor.Fuar eşyalarınızı büyük bir özenle paketleyerek gelebilecek her türlü zararı engelliyor. Eşyalarınız bizlere teslim ettiğiniz şekilde yeni adresine taşınıyor. Fuar alanında yer alacak eşyalarınız öncelikle daha kolay ve daha pratik bir şekilde taşınmak için tecrübeli personellerimiz yardımıyla parçalarına ayrılıp sökülüyor.
Parçaları sökülen eşyalarınız ambalaj kağıtlarımız ile paketleniyor ve aracımızın içerisine yerleştirilerek yeni ofisinize doğru yola çıkıyor. Fuar eşyalarınız yeni fuar alanınıza ulaştıktan sonra sökülen mobilyalarınız paketlerinden çıkarılıp kurulum işlemine geçiliyor. Kurulumları gerçekleştirildikten sonra fuar alanınız kurulmuş bir şekilde, yeni haliyle sizlere teslim ediliyor.
Fuar taşımacılığında sizlere her zaman profesyonel bir şekilde hizmet verip, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçladık.Verdiğimiz her Fuar Taşımacılığı hizmetinde fuar alanlarınızı yeni fuar alanlarınız ile beraber taşıyoruz. Yeni fuar alanlarınızda eşyalarınızın tekrardan düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlıyoruz.Eşyalarınızı kurulumlarını gerçekleştirerek sizlere kaliteli bir fuar taşıma hizmeti veriyoruz.